TR / EN

Yönetim

Doç. Dr. Gürer G. BUDAK

Kurucu, Yönetim Kurulu Başkanı

Doç. Dr. Gürer Güven Budak, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1992 yılında mezun olduktan sonra Fizyoloji alanında “Doktora-PhD” yapmıştır. Ardından Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden İşletme alanında “Executive MBA” derecesi almıştır.

Dr. Gürer G. Budak, European Technology Platform on NanoMedicine (ETP-NM), European Foundation for Clinical Nanomedicine (CLINAM), NATO Research and Technology Organization (NATO-RTO/HFM 177) ve European Union NMP (Nanoscience, Nanotechnologies, Materials & New Production Technologies) Committee gibi uluslararası bilimsel kuruluşlarda görev yapmıştır. Kendisi ayrıca International Society for Nanomedical Science (ISNS) kurucu başkanıdır.

Op. Dr. Mehmet BUDAK

Bilimsel Direktör (Tanı Sistemleri)

Dr. Mehmet Budak, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra aynı fakültede Üroloji Uzmanlığı eğitimi almıştır. Ardından Amerika Birleşik Devletleri'nde Klinik ve Cerrahi Patoloji uzmanlık eğitimlerini tamamlayan Dr. Mehmet Budak, Georgetown Üniversitesi, Cornell Weil Üniversitesi, George Washington Üniversitesi, Albert Einstein Tıp Fakültesi, New York Üniversitesi-Lenox Hill Hastanesi gibi önemli üniversitelerde temel ve klinik bilimler alanında çalışmalar yürütmüştür.

Belgin BERKER BUDAK

Yönetim Kurulu Üyesi

Finans, Ticarileşme ve Yatırım Direktörü

Hacettepe Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü'nden 1986 yılında mezun olan Belgin BERKER BUDAK, iş hayatına kurumsal bir firmada Finans Müdürü olarak başlamıştır. Daha sonra aynı Firmada Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiş ve ardından Grup bünyesinde olan SASEK A.Ş.'ye Genel Müdür olarak atanmıştır.

1995-2006 yılları arasında Sera Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görev yapmıştır. 2006-2013 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürlük görevlerini birlikte yürütmüş, 2014 yılından itibaren Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevine devam etmiştir. Ayrıca Nanobiomed AŞ’de Yönetim Kurulu Üyesi ve CFO olarak da görev yapmaktadır.